Kasutusjuhend

Õppijale

Kursus

Kursuse alustamiseks vaata testharjutuse videot, hinda oma oskust ja klõpsa sobival nupul (oskan / ei oska / harjutan veel). Vastuse alusel suunatakse sind sinu oskuse tasemele vastavate õppevideote juurde. Nende järgi ujulas harjutades omandad samm-sammult uusi oskusi, kuni oskad ujuda. Iga harjutuse video juures on ka valik “Pane tähele”, mille alt leiad kasulikud näpunäited oskuse kiiremaks omandamiseks.

Eneseanalüüs

Eneseanalüüsiga sa hindad oma teadmisi ja oskusi. Kursuse selles osas saad analüüsida videote põhjal oma oskusi, panna proovile ja täiendada teadmisi veeohutusest ning analüüsida ujumistundidest saadud kogemusi. Esimese ja kolmanda osa kohta saad saata vastused enda valitud e-posti aadressile. Osas “Mina ja veeohutus” kuvatakse iga küsimuse järel ekraanile õiged ja valed vastused.

Veeohutus

Peale ujumisoskuse on väga tähtsad ka veeohutusteadmised. “Veeohutuse” osast leiad õppematerjale, et teadmisi täiendada.

Juhendajale

Kursus

Kursuseks koostatud videomaterjali põhjal ujulas harjutades ja juhendades suudab õppija omandada täieliku ujumisoskuse. Iga video juures on valik “Pane tähele”, kust õppija leiab kasulikud näpunäited oskuse kiiremaks omandamiseks. Iga video juures on ka juhendajat abistavad valikud “Kirjeldus” ja “Jälgi”, kust leiab harjutuse üksikasjaliku selgituse ning olulised punktid.

Eneseanalüüs

Kursuse selles osas saab videote abil analüüsida õppija oskusi, veeohutusteadmisi ja ujumistundidest saadud kogemusi. Esimene ja kolmas osa võimaldavad õppijal saata oma vastused ja tagasiside juhendajale e-postiga. Osas “Mina ja veeohutus” kuvatakse iga küsimuse järel ekraanile õiged ja valed vastused.

Veeohutus

Veeohutuse osast leiab viiteid õppematerjalidele, mis aitavad õppijal teadmisi täiendada.

Lisaks

• Siit leiad koos kõik 94 õppevideot.
• Siit leiad 40 ujumistunni kirjeldusega e-raamatu “Teekond ujumisoskuseni”.

 

Õpetame lapsed ujuma ja kingime neile rõõmsama ning ohutuma elu!